Wołczkowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
960 000 PLN
Powierzchnia
148,12 m2
Liczba pokoi
5

Przedstawiamy ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnym i ustronnym miejscu w Wołczkowie. Lokalizacja zapewnia odpoczynek od miejskiego zgiełku i obserwację spacerujących saren i zajęcy. 
Dojazd do działki drogą gruntową - ustanowiona służebność przechodu i przejazdu dla każdoczesnego właściciela działki
Nieruchomość w trakcie budowy z planowanym zakończeniem inwestycji - stan deweloperki - na wiosnę/lato 2024 roku.  Na ten moment dostępne są obydwie połówki bliźniaka.

Dom budowany z bloczków Solbet 500 o grubości ścian zewnętrznych 24cm. Ocieplenie - styropian grafitowy 15cm, dach kryty dachówką ceramiczna glazurowaną.
Okna 3-szybowe PCV grafitowe od zewnątrz, białe od środka, duże okna dostępne na parterze mocno doświetlające część dzienną.
Ogrzewanie zaplanowano z pompy ciepła powietrze - woda, ogrzewanie podłogowe zarówno na parterze jak i na piętrze. Na dachu znajdować się będą panele fotowoltaiczne.
Odprowadzenie ścieków zaprojektowano do szamba szczelnego. 

Na dolnej kondygnacji ( 80,08mkw ) znajdują się:
* przedsionek - 4,62mkw
* garderoba - 4,96mkw
* łazienka - 3,65mkw
* komunikacja - 5,64mkw
* salon z kuchnią - 40,10mkw
* garaż - 18,29mkw
* schody - 2,82mkw


Na piętrze ( 68,04mkw ) dostępne są:
* schody - 2,82mkw
* komunikacja - 4,76mkw
* pokój - 13,55mkw
* pokój - 14,14mkw
* łazienka - 7,13mkw
* pokój - 12,53mkw
* pokój - 13,11mkw

Teren wokół nieruchomości będzie ogrodzony, wykonany podjazd do garażu i chodnik do wejścia. 


  • Materiał: Bloczki
  • Dach: Dachówka
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!