Szczecin, Warszewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
127 764 000 PLN
Powierzchnia
491 400 m2

Działka pod usługi związane z handlem detalicznym, gastronomią obiektami obsługi pojazdów: myjnię stanowiska przeglądowe, stacją diagnostyczną, warsztatem mechaniki pojazdowej z wyłączeniem usług blacharskich i lakierniczych. Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej 50%. Maksymalna wysokość: 2 kondygnacje nadziemne max 8 m, maksymalna powierzchnia zabudowy 40%. Budynki kryte dachami o nachyleniu 20 do 30 stopni. Zakaz lokalizacji obiektów handlowych powyżej 100 m2. Uzbrojenie w wodę, gaz, energię elektryczną, kanalizację deszczową z istniejącej lub nowo projektowanej sieci w ulicy. Oferta atrakcyjna z uwagi na brak podobnych obiektów na tym terenie.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!