Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 150 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter

Zapraszam do obejrzenia dużej kawalerki na wynajem położonej w spokojnej dzielnicy Goleniowa blisko centrum, przy cichej, spokojnej uliczce w bliskiej okolicy parku i szkoły.

Mieszkanie mieszczące się na parterze o powierzchni ok. 50 m2 składa się z dużego pokoju, kuchni połączonej z kącikiem wypoczynkowym, przedpokoju i łazienki.
W kuchni zabudowa z urządzeniami.
Ogrzewanie gazowe, do dyspozycji również kominek.
Dodatkowe opłaty to prąd, woda, ścieki i gaz - opłaty rozliczane są według zużycia około 700 zł/ msc.

Czynsz najmu: 2200 PLN
Kaucja: wymagana wpłata za jednomiesięczny czynsz.

Zapraszamy!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!