Szczecin, Prawobrzeże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
24 500 PLN
Powierzchnia
1 632 m2
Liczba pokoi
2

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno magazynowa o powierzchni 1632m2, w hali o łącznej powierzchni 6000m2.
Dostępny moduł:
Hala o powierzchni 1632m2 długość hali 48m szerokość 34m. Wysokość w najwyższym punkcie 15m, wysokość użytkowa ok. 12m. W obiekcie dostępne jest torowisko do suwnicy o udźwigu 12,5T, szynoprzewody przez całą długość hali. Obiekt zadaszony, dwie ściany zewnętrzne.
Położenie nieruchomości na terenie ogrodzonym i cześciowo utwardzonym o powierzchni 4,8ha.
Cena wynajmu hali 15zł/m2, plac 6zł/m2.
Bezkolizyjny dojazd i pole manewrowe dla ciągników siodłowych.
Ok. 500 m od wyjazdu na drogę S3.

Dodatkowo bezpośrednio przy obiekcie dostępny jest budynek biurowy o powierzchni ok 100m2: część biurowa, zaplecze socjalne - 2 łazienki, kuchnia.

Polecamy.

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Stan budynku: Dobry
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Suwnice: Tak

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!