Szczecin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 PLN
Powierzchnia
150 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
Parter

Polecam na wynajem lokal biurowo-usługowy, z wejściem bezpośrednio z ulicy, usytuowany w apartamentowcu w centrum Szczecina.

Lokal o pow. 150 m2 składa się z:
- dużej powierzchni typu open space;
- trzech pomieszczeń wydzielonych przy pomocy ścianek szklano-aluminiowych;
- kuchni;
- dwóch toalet;
- serwerowni.

Dodatkowy atutem są duże witryny, co sprawia, że lokal jest dobrze doświetlony, a zarazem widoczny z ulicy.

Lokal znajduje się w apartamentowcu wybudowanym w roku 2007. Po sąsiedzku znajdują się liczne lokale usługowe, biura, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego. W niedalekiej odległości - kompleks handlowo-usługowy "Posejdon", Dworzec PKP i PKS, poczta, "Czerwony Ratusz". Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Miesięczny czynsz najmu wynosi 6500zł netto. Dodatkowo płatny czynsz do Zarządcy (zawierający zaliczki na wodę, ogrzewanie, wywóz śmieci i fundusz remontowy) w wysokości aktualnie 1392 zł oraz podatek od nieruchomości: ok. 365 zł / mies.

Polecam i zapraszam na prezentację.

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!