Szczecin, Świerczewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
41,20 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia lokal przy ul.Jodłowej idealny na mały sklep lub biuro.
Pow.loklau 45 m2
Czynsz administracyjny ok. 470 zł w tym woda i ogrzewanie.
Lokal znajduje się w sercu jednego z większych osiedli Szczecina,dobra komunikacja z Centrum miasta ale również z zachodnimi dzielnicami Szczecina.
Lokal posiada dużą witrynę co pozwoli na darmową reklamę przyszłemu najemcy.
Zapraszam na prezentację.
Lokal dostępny do wynajmu od 1-10-2023 r.

  • Światłowód: Tak
  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!