Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
22 000 PLN
Powierzchnia
518 m2
Liczba pokoi
26
Piętro
Parter

W ofercie do wynajęcia lokal w samym centrum Szczecina przy jeden z głównych arterii komunikacyjnych oraz o dużym ruchu pieszych. Łączna powierzchnia to 520m2, z czego 86m2 jest w parterze a pozostała część na I piętrze. Duże witryny. Wejście bezpośrednio z ulicy, ale może być również z klatki schodowej. Lokal przebiega przez całe I piętro w trzech klatkach oraz częściowo w parterze. Na piętrze 22 pokoje, WC, sekretariat. Cena najmu całości to; 80 zł/ za 86,54 m2 w parterze oraz 35 zł/m2 na piętrze.
Opłaty dodatkowe:
Energia elektryczna – wg. licznika. Woda - wg. licznika. Wywóz nieczystości – 0,70 zł/ od 1 m2 zajmowanej powierzchni. Sprzątanie klatki schodowej – 0,70 zł/ od 1 m2 zajmowanej powierzchni. Podatek od nieruchomości i wieczyste użytkowanie – ok. 2,60 zł/ od m2 zajmowanej powierzchni. Ogrzewanie (płatne tylko w okresie zimowym) 6,90 zł od 1 m2 zajmowanej powierzchni. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście

  • Monitoring: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!