Szczecin, Pomorzany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
290 000 PLN
Powierzchnia
46,01 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszanie o pow. 46,01 m2.
Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem, usytuowane na ll piętrze czteropiętrowego budynku w zielonej dzielnicy Pomorzany - blisko Centrum.

W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Także do mieszkania przynależy piwnica i komórka lokatorska.

Mieszkanie blisko terenów zielonych. W pobliżu mieszkania szkoły, przedszkola, wyższe uczelnie, przystanki autobusowe i tramwajowe.
Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania dla rodziny, jak i zakup inwestycyjny na wynajem.

Klatka schodowa w najbliższej przyszłości zostanie odremontowana.

Zapraszam na prezentację. Proszę dzwonić pod numer podany w ogłoszeniu.

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!