Szczecin, Pogodno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
455 000 PLN
Powierzchnia
68,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze IV-piętrowej odnowionej kamienicy na granicy Pogodna i Turzynu.

Na powierzchnię 68,85m2 składają się:
-salon
-sypialnia
-kuchnia
-przedpokój
-łazienka z WC.
-garderoba.

Z salonu rozpościera się widok na Park Noakowskiego (Jordanowski), który może być idealnym miejscem na popołudniowy spacer.

Oprócz świetnej lokalizacji, dodatkowym atutem jest stara stolarka drzwiowa z mosiężnymi zatrzaskami jeszcze z okresu przedwojennego oraz sztukateria w salonie.

Na podłogach stylowe sosnowe deski.
Kuchnia i łazienka wymagają większego remontu.

Istnieję możliwość przearanżowania mieszkania i zrobienia salonu z aneksem - to jedno z wielu rozwiązań, które daje nam ta nieruchomość

Część łazienki została zaadaptowana na potrzeby garderoby. Istnieje możliwość powrotu do formy pierwotnej (łazienkę i garderobę dzieli tylko płyta karton-gips). Opcji jest sporo - zależy od potrzeb i wyobraźni.

Czynsz przy 2 osobach wynosi ok. 386zł dodatkowo płatny fundusz remontowy w wysokości 130zł, ogrzewanie i woda z pieca gazowego 2-obiegowego.

Kamienica przeszła remont, który obejmował wymianę instalacji elektrycznej, kanalizacji, okien i dachu. W przyszłym roku planowana jest renowacja klatki schodowej.

Do mieszkania przynależy piwnica ok 15m2.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

  • Piwnica: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!