Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
528 000 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Tylko u Nas!

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kapitańskiej, w kamienicy na 1 piętrze, urządzone dla wymagającego klienta, składającego się z 2 pokoi osobnej kuchni, łazienki oraz toalety. Mieszkanie po generalnym remoncie.

W kuchni meble w zabudowie, pralka, lodówka, płyta, piekarnik, okap.
Pozostałe wyposażenie nieruchomości w cenie mieszkania!

Świetny dojazd w praktycznie każdą część miasta w tym prawobrzeżną jego część. W pobliżu pełna infrastruktura, restauracje, Wały Chrobrego, park Żeromskiego.

Do mieszkania przynależy piwnica 8m2.
Ogólnodostępny darmowy parking za budynkiem.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji pod wynajem.

Czynsz administracyjny 504 zł, gaz oraz prąd płatny na podstawie zużycia.

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę więcej informacji telefonicznie.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!