Police

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
480 000 PLN
Powierzchnia
75,08 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze ocieplonego bloku. W mieszkaniu na podłogach położone są częściowo panele oraz wykładziny pcv . Ściany w pokojach tapetowane. W kuchni na podłodze terakota. Kuchnia bardzo duża w kształcie kwadratu. Mogą pozostać w cenie meble kuchenne. Łazienka i wc osobno, w glazurze i terakocie starego typu. Okna w całym mieszkaniu pcv.
W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole. Zapraszam do oglądania.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!