Szczecin, os. Bukowe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 800 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

W ofercie duże 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na os.Bukowe. Nieruchomość znajduje się na parterze 2-kondygnacyjnego budynku z 2006 roku. Budynek znajduje się wśród niskiej zabudowy wielorodzinnej jak i domów jednorodzinnych. Łączna powierzchnia mieszkania to 60m2, w tym salon z wyjściem na ogródek, sypialnia, duży przedpokój z dwoma garderobami, duża osobna kuchnia z oknem oraz łazienka. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Istnieje możliwość zabrania niektórych mebli. Oprócz czynszu najmu dodatkowo płatny jest czynsz do zarządcy w wysokości ok. 350zł (zależy od zużycia wody, rozliczany jest co 6-miesięcy) oraz ogrzewanie, ciepła woda i prąd wg. zużycia. W budynku nie ma gazu. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W pobliżu liczne sklepy oraz bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Mieszkanie wolne od maja 2024r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście.

  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!