Szczecin, Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Tylko u Nas!

Na wynajem mieszkanie przy ul. Sikorskiego o całkowitej powierzchni 70 m2, w którego skład wchodzą 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia i korytarz. Nieruchomość w pełni rozkładowa, każdy pokój zamykany.

Widoczne na zdjęciach wyposażenie pozostaje w nieruchomości.

Czynsz najmu 4500 zł.
Kaucja w kwocie 5000 zł.
Czynsz administracyjny 500 zł (prąd oraz gaz płatny na podstawie zużycia).

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

  • Internet: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!