Rogowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
645 000 PLN
Powierzchnia
1 023 m2

Działka budowlana klasy RVI o powierzchni 1023m2, znajdująca się w kompleksie działek. Nieruchomość objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, podjętym Uchwałą NR XXIII/230/08 Rady Miejskiej w Trzebiatowie z dnia 28 sierpnia 2008r. Oferta zlokalizowana jest w Rogowie zaledwie 400m od morza, 15km od Kołobrzegu.

Rogowo leży na Wybrzeżu Trzebiatowskim, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim i jeziorem Resko Przymorskie, w obrębie Równiny Gryfickiej. Przez miejscowość prowadzi droga powiatowa z Mrzeżyna do Dźwirzyna. Rogowo w sezonie letnim jest bazą letniskową dla turystów odpoczywających nad piaszczystą plażą. Miejsce te polecić można przede wszystkim osobom szukającym ciszy i spokojnego wypoczynku oraz rodzinom z dziećmi.

Działka jest wolna od zabudowy, częściowo zadrzewiona. Powierzchnia terenu jest płaska. Dojazd utwardzoną drogą. W pobliżu znajdują się liczne domy wolnostojące.
Dostępne media to woda, prąd i sieć kanalizacyjna, które znajdują się w drodze przy działce.
Gratka dla inwestora: Możliwa zabudowa 2 budynków dwu-lokalowych o powierzchni zabudowy 102m2 każdy i powierzchni użytkowej mieszkań min. 4 x 90m2.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zezwala się na zabudowę:
1. Powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki.
2. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji - do 8,5m.
3. Dachy symetryczne o kącie nachylenia połaci dachu 40-45 st., usytuowane kalenicowo do frontu działki.
4. Powierzchnia biologicznie czynna min. 60% powierzchni działki.
5. Obowiązujące i nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu.
6. Dopuszczalny podział na działki wg zasady określonej na rysunku planu - prostopadle do przyległych dróg dojazdowych. Minimalna powierzchnia działki500m2.

Dysponujemy opinią geotechniczną, która została wykonana pod projekt domu wolnostojącego parterowego z użytkowym poddaszem, oraz mapą do celów projektowych.

Warto zwrócić uwagę na plażę nadbałtycką w Rogowie, która jest wyjątkowo szeroka, czysta i piaszczysta.
Natomiast pobliskie jezioro Resko Przymorskie stwarza doskonałe warunki dla wędkarzy oraz do uprawiania windsurfingu. Dookoła jeziora wyznaczono szlak rowerowy. Występuje tutaj specyficzny mikroklimat, który cechuje obfita ilość soli morskiej i jodu. Tworzą one aerozole oddziałujące leczniczo na drogi oddechowe.

Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!