Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
411 600 PLN
Powierzchnia
1 029 m2

Na sprzedaż!

Działka w Goleniowie o powierzchni około 1000 m2.

Zlokalizowana blisko centrum miasta, przeznaczenie działki w obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego- teren oznaczony jako teren zabudowy usługowej z urządzeniami towarzyszącymi obiektom budowlanym.
Dopuszczalny zakres usług: handel detaliczny o powierzchni nie przekraczającej 1000 m2, gastronomia, sport i rekreacja, obsługa firm i klientów, działalność finansowa, sale wystawiennicze, parkingi na samochody osobowe, hotel, motel, sklep.

Teren działki ogrodzony, utwardzony.

Media przy granicy działki: woda miejska, kanalizacja, gaz, prąd.

Cena za m2: 400 PLN


Zapraszamy na prezentację!

  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!