Babigoszcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 514 750 PLN
Powierzchnia
60 590 m2

Na sprzedaż!

Działka gruntu o powierzchni 6,06 ha zlokalizowana na skraju lasu na urokliwym osiedlu "Sosnowe Zacisze" w Babigoszczy, miejscowość w gminie Przybiernów, województwo Zachodniopomorskie.

Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu nowa trasaS3 w kierunku Świnoujścia- 60 km, Szczecin- 60 km oraz Lotnisko Szczecin- Goleniów- 10 km, Goleniów - 10 km.
Ogromną zaletą tego obszaru jest przepiękna okolica, atrakcyjna zabudowa w niedalekim sąsiedztwie oraz piekne jezioro przybiernowskie w niedalekiej okolicy.

W sądziedztwie istniejąca zabudowa domów jednorodzinnych. Doskonałe miejsce do życia i wypocznku w zielonej okolicy!
Media: prąd, szambo.

Ofertowa cena za m2: 25 zł.

Zapraszamy na prezentację!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!