Błotno, Błotny Młyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
45 000 PLN
Powierzchnia
871 m2

Na sprzedaż!

Działka pod lad lasem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Błotny Młyn - 10 km od Nowogardu i drogi ekspresowej S6.

Powierzchnia działki: 871 m2
Cena ofertowa: 45 000 PLN

WZ - w trakcie uzyskiwania dokumentów.
Nieruchomość w trakcie podziału.

Dostępne media:
- woda miejska w drodze przy działce,
- ZK przy działce.

Teren płaski, regularny, suchy, z jednej strony granicą działki jest las modrzewiowy. w okolicy płynie rzeka, a w wiosce znajdują się ruiny starego młyna.
Na działce kilka brzóz, które można pięknie wkomponować w projekt ogrodu.

Zapraszamy!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!