Szczecin, Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 350 000 PLN
Powierzchnia
112,10 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
3

Na sprzedaż!

Lokal o powierzchni 112,1 m2 zlokalizowany w samym sercu Szczecina, w kamienicy na trzecim piętrze.

Wyremontowany i przygotowany do pracy w 2019 roku salon, na którego powierzchnię składają się:
- recepcja,
- 4 gabinety,
- pomieszczenie głowne z czterema stanowiskami fryzjerskimi,
- pomieszczenie z miejscem na myjki,
- pomieszczenie socjalne z kuchnia i wc,
- balkon.

Salon przygotowany z wyjątkową pieczołowitością i dbałością o szczegóły. Wnętrza zaprojektowane zostały przez jedną ze szczecińskich projektantek wnętrz.
Wszystkie użyte materiały są trwałe i wysokiej jakości a elementy wykończenia i oświetlenia- znanych renomowanych marek.
Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoi klienci poczują się wyjątkowo, a praca będzie komfortowa zarówno dla Ciebie jak i współpracowników jesteś w dobrym miejscu.

Trzy z czterech gabinetów mają dostęp do wody. A pomieszczenie z myjkami fryzjerskimi wyposażone jest w super wygodne fotele z masażami.

Media: Ogrzewanie z sieci miejskiej (SEC), prąd.
Czynsz administracyjny: 450 zł/ msc

Aktualnie 3/4 gabinety są wynajęte, stanowiska fryzjerskie również. Istnieje możliwość zawarcia umów o najem z aktulanymi najemcami.
W celu uzyskania wiekszej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Cena ofertowa: 1 350 000 PLN

  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Winda: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!