Szczecin, Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 299 000 PLN
Powierzchnia
119,77 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Na sprzedaż!

Mieszkanie o powierzchni 119,77 m2 w kamienicy z 1986 roku wpisanej do rejestru zabytków. Zlokalizowana w ścisłym Centrum miasta Szczecin.
w promieniu 10 min spacerem dojdziemy do Szpinakowego Pałacu (Urząd Miejski) i Jasnych Błoni, teatru Lalek Pleciuga, Deptaku Bogusława, Ul. Rayskiego i Al. Fontann - w zasięgu 10 min również CH Galaxy i Galeria Kaskada.

Na mieszkanie składają się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.
Z salonu i sypialni wyjście na piękne balkony.
W salonie duże okna usytuowane od południowej strony dzięki czemu mieszkanie jest bardzo słoneczne i świetnie doświetlone.

Zachowane są dębowe parkiety (renowacja przeprowadzona w 2021 roku) oraz zabytkowa stolarka - drzwi.

Nieruchomość idealnie można wykorzystać jako studio fotograficzne, open space, na kancelarię lub inne biuro.

Czynsz i media:
Czynsz administracyjny: 1550 PLN
Rachunki: prąd, gaz.

Sieć światłowodowa w kamienicy, doprowadzona do mieszkania.

Części wspólne:
w 2021 została wykonana renowacja oryginalnych drzwi wejściowych do mieszkań, parter do pierwszego piętra został wyremontowany i odrestaurowany.
W planach na rok 2024 jest przewidziany dalszy remont klatki schodowej.


Zapraszam na prezentację!

  • Liczba balkonów: 2
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!