Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
350 000 PLN
Powierzchnia
43,27 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż.

2 pokoje w Centrum Goleniowa.
Mieszkanie dobrze zlokalizowane blisko sklepy, szkoły, przedszkola, stacji kolejowej.

Położone na 1 piętrze w wielorodzinnym bloku mieszkanie o pow. 43,27 na które składają się:
- 2 pokoje,
- kuchnia,
- łazienka,
- balkon,
- przynależna piwnica.

Media i czynsz:
Opłaty administracyjne to około 600 zł/ dla dwóch osób zamieszkujących ( zaliczki na wodę zimną, ścieki, fundusz remontowy i centralne ogrzewanie).
Prąd wg zużycia.
Woda podgrzewana przez boiler elektryczny.


Mieszkanie wymaga odświeżenia, natomiast ze względu na lokalizacje może być świetną oferta inwestycyjną - możliwa negocjacja ceny nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!