Kołobrzeg

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
720 000 PLN
Powierzchnia
69,73 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Do sprzedaży duże mieszkanie z potencjałem podziału na 2 mieszkania!!!

Przy zakupie mieszkania nie zapłacisz podatku PCC!!!

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, na 2 piętrze, w budynku 3 piętrowym, z 2 balkonami, windą, 2 miejscami postojowymi.
Mieszkanie zaprojektowane w taki sposób, aby można było (w razie potrzeby)podzielić je na dwa osobne, niezależne mieszkania 2 pokojowe z balkonami. Mieszkanie w stanie developerskim,
Składa się z 4 pokoi (1 z aneksem kuchennym), dwóch łazienek, dwóch balkonów, przedpokoju,
Strona południowo-wschodnia, tarasy z dwóch stron (wschód, południe) zapewniają słońce przez cały dzień.
Mieszkanie jasne, słoneczne dzięki dużym witrynom okiennym.

Doskonałe na inwestycję pod wynajem jak i do zamieszkania. Kompleks apartamentów Porta Mare - nowy, znany już turystom ze względy na swoje położenie, bliskość plaży, dostęp do pobliskiej infrastruktury rekreacyjnej.

Wraz z mieszkaniem do kupienia dwa miejsca postojowe, w cenie 20.000zł. brutto/ 1 szt.
Inwestycja położona zaledwie 750 metrów od plaży wschodniej, w spokojnej części Kołobrzegu, pomiędzy dobrze znaną uzdrowiskową dzielnicą miasta, a podlegającym ochronie Ekoparkiem Wschodnim. W pobliżu inwestycji znajdują się nadzwyczajne przyrodniczo tereny flory i fauny, malownicze ścieżki rowerowe, spacerowe, prowadzące brzegiem morza.

Na terenie inwestycji znajdą się place zabaw i siłownia na wolnym powietrzu oraz duża liczba miejsc parkingowych.
Miasto Kołobrzeg - najpopularniejsze uzdrowisko nad morzem, przyciąga przez cały rok polskich oraz zagranicznych gości, posiada największą w Polsce bazę zabiegową, najdłuższą promenadę, a także szereg atrakcji turystycznych.

W tym obiekcie - na sprzedaż również mieszkania 45 i 47m2, w stanie do wykończenia a także już wykończone pod klucz! Zapytaj nas o inne mieszkania :)


Polecamy to mieszkanie z potencjałem!

Oferta dostępna wyłącznie u nas, nie szukaj dalej:)
Zapraszamy na prezentację.

  • Liczba balkonów: 2
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!