Szczecin, Niebuszewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 990 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Na wynajem!

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane W Szczecinie- Niebuszewo w kamienicy na 4 piętrze.

Wspólna przestrzeń łącząca ze sobą kuchnię, jadalnię oraz sypialnię. Urządzone w minimalistycznym stylu mieszkanie na poddaszu. Wyposażone w niezbędne urządzenia RTV i AGD.

Czynsz najmu: 1990 płn/ msc
Czynsz administracyjny; ok 200 pln/ msc ( zaliczka na zimna wodę, śmieci, fundusz remontowy).

Media: gaz ryczałtowo 90 zł/ msc, prąd ok 100 zł msc.

Mieszkanie wolne od dzisiaj.
Zapraszamy na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!