Szczecin, Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 400 PLN
Powierzchnia
33,92 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
5

Na wynajem,

Mieszkanie o powierzchni 33,92 m2 zlokalizowane w prestiżowej loalizacji - Hanza Tower na piątym piętrze budynku.

Salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka.
Wyposażone w nowoczesne meble kuchenne w zabudowie, szafę w zabudowie oraz meble i urządzenia AGD (pralka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka).

Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z basenu.

Czynsz najmu: 2400 PLN/msc
Czynsz administracyjny ok. 650 PLN/msc
Dodatkowe opłaty: rachunki za prąd/ wg zużycia.

Wymagana wpłata kaucji w wysokości 3000 PLN

Zapraszam na prezentację.

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!