Kartlewko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
330 m2

Na sprzedaż.

Oferujemy Państwu warsztat ślusarski wraz z mieszkaniem.
Warsztat z wyposażeniem, maszynami i urządzeniami znajdujący się w Kartlewie woj. Zachodniopomorskie.
Miejscowość Kartlewo zlokalizowana jest w niewielkiej odległości od Goleniowa i Przybiernowa z dobrym dojazdem do S3 – Węzeł „Kartlewo”.

W obiekcie wykonywano dłuższe i krótsze serie produkowanych elementów metalowych zgodnie z zamówieniami klientów, siatki ogrodzeniowe, bramy itp. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 2400m2.

Hala wraz z pomieszczeniami socjalnymi (mini mieszkanie) ma powierzchnię 330m2.

Warsztat ma bezpośredni dojazd do drogi publicznej z dużą ilością parkingów oraz wygodnym dojazdem dla klientów.

Teren o dużym potencjale inwestycyjnym dla branży transportowej, produkcyjnej itp.

Zapraszamy na prezentację.

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!